APT15D40KG
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
APT15D40KG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APT15D40KG
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 400V 15A TO220-2
Duomenų lapai: APT15D40KG.pdf
  • Pranešimas
APT15D40KG specifikacijos
Dalies numeris APT15D40KG Gamintojas Microsemi Corporation
apibūdinimas DIODE GEN PURP 400V 15A TO220-2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4553 pcs Duomenų lapas APT15D40KG.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Standard Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 15A
Įtampa - suskirstymas TO-220-2 Serija -
RoHS statusas Tube Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F - Polarizacija TO-220-2
Veikimo temperatūra - jungtis 35ns Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas APT15D40KG
Išplėstas aprašymas Diode Standard 400V 15A Through Hole TO-220-2 Diodų konfigūracija 150µA @ 400V
apibūdinimas DIODE GEN PURP 400V 15A TO220-2 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.5V @ 15A
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 400V Talpa @ Vr, F -55°C ~ 175°C