3EZ200DE3/TR8
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
3EZ200DE3/TR8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3EZ200DE3/TR8
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 200V 3W DO204AL
Duomenų lapai: 3EZ200DE3/TR8.pdf
  • Pranešimas
3EZ200DE3/TR8 specifikacijos
Dalies numeris 3EZ200DE3/TR8 Gamintojas Microsemi Corporation
apibūdinimas DIODE ZENER 200V 3W DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6034 pcs Duomenų lapas 3EZ200DE3/TR8.pdf
Įtampa - izoliacija 875 Ohm Įtampa - suskirstymas DO-204AL (DO-41)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Maitinimas - maks 3W Polarizacija DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas 3EZ200DE3/TR8
Varža (max) (zzt) 200V Išplėstas aprašymas Zener Diode 3W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% Diodų konfigūracija 500nA @ 152V
apibūdinimas DIODE ZENER 200V 3W DO204AL Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.2V @ 200mA