3EZ190D10/TR8
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
3EZ190D10/TR8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3EZ190D10/TR8
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 190V 3W DO204AL
Duomenų lapai: 3EZ190D10/TR8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
3EZ190D10/TR8 specifikacijos
Dalies numeris 3EZ190D10/TR8 Gamintojas Microsemi Corporation
apibūdinimas DIODE ZENER 190V 3W DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4957 pcs Duomenų lapas 3EZ190D10/TR8.pdf
Įtampa - izoliacija 800 Ohm Įtampa - suskirstymas DO-204AL (DO-41)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Maitinimas - maks 3W Polarizacija DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas 3EZ190D10/TR8
Varža (max) (zzt) 190V Išplėstas aprašymas Zener Diode 3W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% Diodų konfigūracija 500nA @ 144.8V
apibūdinimas DIODE ZENER 190V 3W DO204AL Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.2V @ 200mA