2EZ6.8D5E3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
2EZ6.8D5E3/TR12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2EZ6.8D5E3/TR12
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.8V 2W DO204AL
Duomenų lapai: 2EZ6.8D5E3/TR12.pdf
  • Pranešimas
2EZ6.8D5E3/TR12 specifikacijos
Dalies numeris 2EZ6.8D5E3/TR12 Gamintojas Microsemi Corporation
apibūdinimas DIODE ZENER 6.8V 2W DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92863 pcs Duomenų lapas 2EZ6.8D5E3/TR12.pdf
Įtampa - izoliacija 2 Ohm Įtampa - suskirstymas DO-204AL (DO-41)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Maitinimas - maks 2W Polarizacija DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Gamintojo kodas 2EZ6.8D5E3/TR12 Varža (max) (zzt) 6.8V
Išplėstas aprašymas Zener Diode 2W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
Diodų konfigūracija 5µA @ 4V apibūdinimas DIODE ZENER 6.8V 2W DO204AL
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.2V @ 200mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2EZ6.8D5DO41E3
2EZ6.8D5DO41E3
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: DIODE ZENER 6.8V 2W DO204AL
Sandelyje: 4724 pcs
parsisiųsti: 2EZ6.8D5DO41E3.pdf
RFQ
2EZ6.8D5
2EZ6.8D5
Gamintojai: Microsemi