2EZ6.2D2/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
2EZ6.2D2/TR12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2EZ6.2D2/TR12
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.2V 2W DO204AL
Duomenų lapai: 2EZ6.2D2/TR12.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
2EZ6.2D2/TR12 specifikacijos
Dalies numeris 2EZ6.2D2/TR12 Gamintojas Microsemi Corporation
apibūdinimas DIODE ZENER 6.2V 2W DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 57378 pcs Duomenų lapas 2EZ6.2D2/TR12.pdf
Įtampa - izoliacija 1.5 Ohm Įtampa - suskirstymas DO-204AL (DO-41)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Maitinimas - maks 2W Polarizacija DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Gamintojo kodas 2EZ6.2D2/TR12 Varža (max) (zzt) 6.2V
Išplėstas aprašymas Zener Diode 2W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2%
Diodų konfigūracija 5µA @ 3V apibūdinimas DIODE ZENER 6.2V 2W DO204AL
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.2V @ 200mA