1N5361A/TR12
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1N5361A/TR12
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 27V 5W T18
Duomenų lapai: 1N5361A/TR12.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1N5361A/TR12 specifikacijos
Dalies numeris 1N5361A/TR12 Gamintojas Microsemi Corporation
apibūdinimas DIODE ZENER 27V 5W T18 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 51130 pcs Duomenų lapas 1N5361A/TR12.pdf
Įtampa - izoliacija 5 Ohm Įtampa - suskirstymas T-18
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Maitinimas - maks 5W Polarizacija T-18, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Gamintojo kodas 1N5361A/TR12 Varža (max) (zzt) 27V
Išplėstas aprašymas Zener Diode 5W ±10% Through Hole T-18 ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
Diodų konfigūracija 500nA @ 19.4V apibūdinimas DIODE ZENER 27V 5W T18
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.2V @ 1A