MIC5252-2.85YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5252-2.85YM5-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5252-2.85YM5-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5
Duomenų lapai: MIC5252-2.85YM5-TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MIC5252-2.85YM5-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5252-2.85YM5-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 292103 pcs Duomenų lapas MIC5252-2.85YM5-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.25V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.85V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 63dB ~ 48dB (10Hz ~ 10kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 1611-MIC5252-2.85YM5-CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA SOT-23-5 Dabartinis - tiekimas (maks.) 200µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 150µA Dabartinis - rezultatas 150mA