MIC2287-34YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2287-34YML-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC2287-34YML-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC LED DRVR RGLTR DIM 750MA 8MLF
Duomenų lapai: MIC2287-34YML-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC2287-34YML-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC2287-34YML-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC LED DRVR RGLTR DIM 750MA 8MLF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74519 pcs Duomenų lapas MIC2287-34YML-TR.pdf
Įtampa - tiekimas (min) 2.5V Įtampa - tiekimas (maks.) 10V
Įtampa - išvestis 34V Įveskite DC DC Regulator
Topologija Step-Up (Boost) Tiekėjo prietaisų paketas 8-MLF® (2x2)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-VFDFN Exposed Pad, 8-MLF® Kiti vardai 576-1726-2
MIC2287-34YMLTR
MIC2287-34YMLTR-ND
MIC228734YMLTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Vidinis jungiklis (-ai) Yes Dažnumas 1.2MHz
Pritemdymas Analog, PWM Išsamus aprašymas LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 750mA (Switch) 8-MLF® (2x2)
Dabartinis - išėjimas / kanalas 750mA (Switch) Bazinės dalies numeris MIC2287