MIC2005-0.5YML-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC2005-0.5YML-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC2005-0.5YML-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC DISTRIBUTION SW 0.5A 6-MLF
Duomenų lapai: MIC2005-0.5YML-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC2005-0.5YML-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC2005-0.5YML-TR Gamintojas Microchip Technology
apibūdinimas IC DISTRIBUTION SW 0.5A 6-MLF "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5571 pcs Duomenų lapas MIC2005-0.5YML-TR.pdf
Įtampa - apkrova 70 mOhm Įtampa - suskirstymas 6-MLF® (2x2)
Serija - RoHS statusas Digi-Reel®
Polarizacija 6-VQFN Exposed Pad, 6-MLF® Išvesties tipas P-Channel
Išvesties konfigūracija 1 Kiti vardai 1611-MIC2005-0.5YML-DKR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas MIC2005-0.5YML-TR Sąsaja On/Off
Įvesties tipas Non-Inverting funkcijos Slew Rate Controlled
Funkcijos kaiščiai 500mA Varoma konfigūracija 2.5 V ~ 5.5 V
Diferencialas - įvestis: išvestis 1:1 apibūdinimas IC DISTRIBUTION SW 0.5A 6-MLF