ATXMEGA32D3-AUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATXMEGA32D3-AUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP
Duomenų lapai: 1.ATXMEGA32D3-AUR.pdf2.ATXMEGA32D3-AUR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ATXMEGA32D3-AUR specifikacijos
Dalies numeris ATXMEGA32D3-AUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 37068 pcs Duomenų lapas 1.ATXMEGA32D3-AUR.pdf2.ATXMEGA32D3-AUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Greitis 32MHz Serija AVR® XMEGA® D3
RAM dydis 4K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 64-TQFP
Kiti vardai 1611-ATXMEGA32D3-AURCT Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 50
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 1K x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® XMEGA® D3 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14) Duomenų keitikliai A/D 16x12b