ATTINY461V-10MUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY461V-10MUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATTINY461V-10MUR specifikacijos
Dalies numeris ATTINY461V-10MUR Gamintojas Microchip Technology
Galimas kiekis 52584 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) FLASH Serija AVR® ATtiny
Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 10MHz Reikalauja Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Programos atminties tipas 4KB (2K x 16) Programos atminties dydis USI
Kiti vardai 1611-ATTINY461V-10MURDKR Osciliatoriaus tipas A/D 11x10b
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Operacinė sistema AVR
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Gamintojo kodas ATTINY461V-10MUR Išplėstas aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 4KB (2K x 16) FLASH
apibūdinimas IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN Duomenys SRAM baitais 256 x 8
Duomenų keitikliai 1.8 V ~ 5.5 V Pagrindinis dydis 256 x 8