ATMEGA324P-20MQR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA324P-20MQR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44VQFN
Duomenų lapai: ATMEGA324P-20MQR.pdf
  • Pranešimas
ATMEGA324P-20MQR specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA324P-20MQR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 21477 pcs Duomenų lapas ATMEGA324P-20MQR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-VQFN (7x7)
Greitis 20MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 44-VFQFN Exposed Pad
Kiti vardai ATMEGA324P-20MQR-ND
ATMEGA324P-20MQRTR
ATMEGA324P20MQR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) I / O skaičius 32
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 1K x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7) Duomenų keitikliai A/D 8x10b