T491D106M025AT7280
KEMETKEMET
T491D106M025AT7280 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T491D106M025AT7280
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 25V 20% 2917
Duomenų lapai: T491D106M025AT7280.pdf
  • Pranešimas
T491D106M025AT7280 specifikacijos
Dalies numeris T491D106M025AT7280 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 10UF 25V 20% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 169892 pcs Duomenų lapas T491D106M025AT7280.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T491 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 399-10183-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1 Ohm
Išsamus aprašymas 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 1 Ohm Talpa 10µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T491D106M025AT7450
T491D106M025AT7450
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 10.0UF 25.0V
Sandelyje: 175950 pcs
parsisiųsti: T491D106M025AT7450.pdf
RFQ
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 146252 pcs
parsisiųsti: T491D106M025AT4818.pdf
RFQ
T491D106M025AT7280
T491D106M025AT7280
apibūdinimas: CAP TANT 10UF 25V 20% 2917