T110B685K035AT
KEMETKEMET
T110B685K035AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T110B685K035AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 6.8UF 35V 10% AXIAL
Duomenų lapai: T110B685K035AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T110B685K035AT specifikacijos
Dalies numeris T110B685K035AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 6.8UF 35V 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77810 pcs Duomenų lapas T110B685K035AT.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 35V
Įveskite Hermetically Sealed Tolerancija 6.8µF
Paviršiaus kalno žemės dydis - Tiekėjo prietaisų paketas B
Dydis / Matmenys 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm) Serija T110
RoHS statusas Bulk Polarizacija Axial
Kiti vardai 399-11304 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas T110B685K035AT
Lifetime @ Temp. 2.5 Ohm Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos General Purpose Išplėstas aprašymas 6.8µF ±10% Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial 2.5 Ohm
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP TANT 6.8UF 35V 10% AXIAL