EDH226M6R3S9BAA
KEMETKEMET
EDH226M6R3S9BAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EDH226M6R3S9BAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas ALU ELECTROLYTIC SMD EDH 6.3VDC
Duomenų lapai: EDH226M6R3S9BAA.pdf
  • Pranešimas
EDH226M6R3S9BAA specifikacijos
Dalies numeris EDH226M6R3S9BAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas ALU ELECTROLYTIC SMD EDH 6.3VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1255983 pcs Duomenų lapas EDH226M6R3S9BAA.pdf
Tolerancija 22µF Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm) Serija Automotive, AEC-Q200, EDH
RoHS statusas - Srauto srovė - žemas dažnis Audio, Automotive
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can - SMD
Pikis - jungtis 6.3V Paketas / dėžutė 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Kondensatorių skaičius 26mA @ 120Hz
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Gamintojo kodas EDH226M6R3S9BAA
Lifetime @ Temp. - Varža -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.222" (5.65mm) Išplėstas aprašymas 22µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% apibūdinimas ALU ELECTROLYTIC SMD EDH 6.3VDC
Programos 2000 Hrs @ 105°C