CDR31BP470BFUS7185
KEMETKEMET
CDR31BP470BFUS7185 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR31BP470BFUS7185
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 47PF 100V BP 0805
Duomenų lapai: CDR31BP470BFUS7185.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CDR31BP470BFUS7185 specifikacijos
Dalies numeris CDR31BP470BFUS7185 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 47PF 100V BP 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 69913 pcs Duomenų lapas CDR31BP470BFUS7185.pdf
Įtampos įvertinimas - AC S (0.001%) Įtampa - Įvertinta 100V
Tolerancija 47pF Storis (maks.) BP
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 1001-2389-2
1001-2389-2-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Gamintojo kodas CDR31BP470BFUS7185 Švino stilius 0.051" (1.30mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Military
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 47pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas CAP CER 47PF 100V BP 0805