CBR08C240J5GAC
KEMETKEMET
CBR08C240J5GAC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CBR08C240J5GAC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 24PF 50V NP0 0805
Duomenų lapai: CBR08C240J5GAC.pdf
  • Pranešimas
CBR08C240J5GAC specifikacijos
Dalies numeris CBR08C240J5GAC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 24PF 50V NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 886432 pcs Duomenų lapas CBR08C240J5GAC.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 24pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CBR RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis RF, Microwave, High Frequency Reitingai -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Gamintojo kodas CBR08C240J5GAC
Švino stilius 0.035" (0.88mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Q, Low Loss Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 24pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas CAP CER 24PF 50V NP0 0805