C907U510JZSDBAWL40
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C907U510JZSDBAWL40
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 51PF 440VAC SL RADIAL
Duomenų lapai: C907U510JZSDBAWL40.pdf
  • Pranešimas
C907U510JZSDBAWL40 specifikacijos
Dalies numeris C907U510JZSDBAWL40 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 51PF 440VAC SL RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 429769 pcs Duomenų lapas C907U510JZSDBAWL40.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 440VAC
Tolerancija 51pF Storis (maks.) SL
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.295" (7.50mm) Dydis / Matmenys 0.276" Dia (7.00mm)
Serija C900 RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis Safety Reitingai X1, Y2
Polarizacija Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C907U510JZSDBAWL40
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis Formed Leads - Kinked
Išplėstas aprašymas 51pF ±5% 440VAC Ceramic Capacitor SL Radial, Disc ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas CAP CER 51PF 440VAC SL RADIAL