C907U102MYWDAA7317
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C907U102MYWDAA7317
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
C907U102MYWDAA7317 specifikacijos
Dalies numeris C907U102MYWDAA7317 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1001310 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 400VAC
Tolerancija 1000pF Storis (maks.) Y5U (E)
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.295" (7.50mm) Dydis / Matmenys 0.276" Dia (7.00mm)
Serija C900 RoHS statusas Tape & Box (TB)
Srauto srovė - žemas dažnis Safety Reitingai X1, Y2
Polarizacija Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C907U102MYWDAA7317
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis Straight
Išplėstas aprašymas 1000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL