C907U102MYVDAAWL20
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C907U102MYVDAAWL20
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 400VAC Y5V RADIAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C907U102MYVDAAWL20 specifikacijos
Dalies numeris C907U102MYVDAAWL20 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 400VAC Y5V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 943764 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 400VAC
Tolerancija 1000pF Storis (maks.) Y5V (F)
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.295" (7.50mm) Dydis / Matmenys 0.276" Dia (7.00mm)
Serija C900 RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis Safety Reitingai X1, Y2
Polarizacija Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C907U102MYVDAAWL20
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis Straight
Išplėstas aprašymas 1000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP CER 1000PF 400VAC Y5V RADIAL