C901U102MZWDCAWL40
KEMETKEMET
C901U102MZWDCAWL40 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C901U102MZWDCAWL40
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL
Duomenų lapai: C901U102MZWDCAWL40.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C901U102MZWDCAWL40 specifikacijos
Dalies numeris C901U102MZWDCAWL40 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1000924 pcs Duomenų lapas C901U102MZWDCAWL40.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 440VAC
Tolerancija 1000pF Storis (maks.) Y5U (E)
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.394" (10.00mm) Dydis / Matmenys 0.276" Dia (7.00mm)
Serija C900 RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis Safety Reitingai X1, Y2
Polarizacija Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C901U102MZWDCAWL40
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis Formed Leads - Kinked
Išplėstas aprašymas 1000pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL