C901U101KUYDBAWL35
KEMETKEMET
C901U101KUYDBAWL35 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C901U101KUYDBAWL35
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 100PF 400VAC Y5P RADIAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C901U101KUYDBAWL35 specifikacijos
Dalies numeris C901U101KUYDBAWL35 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 100PF 400VAC Y5P RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 194195 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 400VAC
Tolerancija 100pF Storis (maks.) Y5P (B)
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.394" (10.00mm) Dydis / Matmenys 0.276" Dia (7.00mm)
Serija C900 RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis Safety Reitingai X1, Y1
Polarizacija Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C901U101KUYDBAWL35
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis Formed Leads - Kinked
Išplėstas aprašymas 100pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP CER 100PF 400VAC Y5P RADIAL