C430C512J2G5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C430C512J2G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 5100PF 200V C0G AXIAL
Duomenų lapai: C430C512J2G5TA.pdf
  • Pranešimas
C430C512J2G5TA specifikacijos
Dalies numeris C430C512J2G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 5100PF 200V C0G AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 276227 pcs Duomenų lapas C430C512J2G5TA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 200V
Tolerancija 5100pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm)
Serija Aximax 400 RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis Bypass, Decoupling Reitingai -
Polarizacija Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C430C512J2G5TA
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 5100pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas CAP CER 5100PF 200V C0G AXIAL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C430C512G2G5TA
C430C512G2G5TA
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 263637 pcs
parsisiųsti: C430C512G2G5TA.pdf
RFQ
C430C512GAG5TA
C430C512GAG5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 5100PF 250V C0G AXIAL
Sandelyje: 306282 pcs
parsisiųsti: C430C512GAG5TA.pdf
RFQ
C430C512J2G5TA7200
C430C512J2G5TA7200