C430C154J2R5TA
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C430C154J2R5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.15UF 200V X7R AXIAL
Duomenų lapai: C430C154J2R5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
C430C154J2R5TA specifikacijos
Dalies numeris C430C154J2R5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.15UF 200V X7R AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 302383 pcs Duomenų lapas C430C154J2R5TA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 200V
Tolerancija 0.15µF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm)
Serija Aximax 400 RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis Bypass, Decoupling Reitingai -
Polarizacija Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C430C154J2R5TA
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 0.15µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R Axial ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas CAP CER 0.15UF 200V X7R AXIAL