C430C153J1G5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C430C153J1G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.015UF 100V C0G AXIAL
Duomenų lapai: C430C153J1G5TA.pdf
  • Pranešimas
C430C153J1G5TA specifikacijos
Dalies numeris C430C153J1G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.015UF 100V C0G AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 315022 pcs Duomenų lapas C430C153J1G5TA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 100V
Tolerancija 0.015µF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm)
Serija Aximax 400 RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis Bypass, Decoupling Reitingai -
Polarizacija Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C430C153J1G5TA
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 0.015µF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas CAP CER 0.015UF 100V C0G AXIAL