C430C103FAG5TA7200
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C430C103FAG5TA7200
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 250V C0G AXIAL
Duomenų lapai: C430C103FAG5TA7200.pdf
  • Pranešimas
C430C103FAG5TA7200 specifikacijos
Dalies numeris C430C103FAG5TA7200 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10000PF 250V C0G AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 336458 pcs Duomenų lapas C430C103FAG5TA7200.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 250V
Tolerancija 10000pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm)
Serija Aximax 400 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis Bypass, Decoupling Reitingai -
Polarizacija Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C430C103FAG5TA7200
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 10000pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas CAP CER 10000PF 250V C0G AXIAL