C410C912J1G5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C410C912J1G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 9100PF 100V C0G AXIAL
Duomenų lapai: C410C912J1G5TA.pdf
  • Pranešimas
C410C912J1G5TA specifikacijos
Dalies numeris C410C912J1G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 9100PF 100V C0G AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 339390 pcs Duomenų lapas C410C912J1G5TA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 100V
Tolerancija 9100pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm)
Serija Aximax 400 RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis Bypass, Decoupling Reitingai -
Polarizacija Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C410C912J1G5TA
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 9100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas CAP CER 9100PF 100V C0G AXIAL