C410C183J5G5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C410C183J5G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.018UF 50V C0G AXIAL
Duomenų lapai: C410C183J5G5TA.pdf
  • Pranešimas
C410C183J5G5TA specifikacijos
Dalies numeris C410C183J5G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.018UF 50V C0G AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 346857 pcs Duomenų lapas C410C183J5G5TA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 0.018µF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm)
Serija Aximax 400 RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis Bypass, Decoupling Reitingai -
Polarizacija Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C410C183J5G5TA
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 0.018µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas CAP CER 0.018UF 50V C0G AXIAL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C410C183G3G5TA7200
C410C183G3G5TA7200
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.018UF 25V C0G AXIAL
Sandelyje: 454956 pcs
parsisiųsti: C410C183G3G5TA7200.pdf
RFQ
C410C183J5G5TA7200
C410C183J5G5TA7200
Gamintojai: KEMET