C410C102K5R5TA7200
KEMETKEMET
C410C102K5R5TA7200 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C410C102K5R5TA7200
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 50V X7R AXIAL
Duomenų lapai: 1.C410C102K5R5TA7200.pdf2.C410C102K5R5TA7200.pdf
  • Pranešimas
C410C102K5R5TA7200 specifikacijos
Dalies numeris C410C102K5R5TA7200 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 50V X7R AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1192218 pcs Duomenų lapas 1.C410C102K5R5TA7200.pdf2.C410C102K5R5TA7200.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 1000pF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Serija Aximax 400 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Axial Kiti vardai 399-9889-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Gamintojo kodas C410C102K5R5TA7200 Švino stilius -
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 1000PF 50V X7R AXIAL