C356C334J5G5TA
KEMETKEMET
C356C334J5G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C356C334J5G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 330NF 50V C0G 5%
Duomenų lapai: C356C334J5G5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
C356C334J5G5TA specifikacijos
Dalies numeris C356C334J5G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 330NF 50V C0G 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40576 pcs Duomenų lapas C356C334J5G5TA.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C356C334J5G5TA
Išplėstas aprašymas Ceramic Capacitor apibūdinimas CAP CER RAD 330NF 50V C0G 5%