C333C622KAG5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C333C622KAG5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 6.2NF 250V C0G 10%
Duomenų lapai: C333C622KAG5TA.pdf
  • Pranešimas
C333C622KAG5TA specifikacijos
Dalies numeris C333C622KAG5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 6.2NF 250V C0G 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 227111 pcs Duomenų lapas C333C622KAG5TA.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C333C622KAG5TA
Išplėstas aprašymas Ceramic Capacitor apibūdinimas CAP CER RAD 6.2NF 250V C0G 10%