C330C333K1G5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C330C333K1G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 33NF 100V C0G 10%
Duomenų lapai: C330C333K1G5TA.pdf
  • Pranešimas
C330C333K1G5TA specifikacijos
Dalies numeris C330C333K1G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 33NF 100V C0G 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 214339 pcs Duomenų lapas C330C333K1G5TA.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C330C333K1G5TA
Išplėstas aprašymas Ceramic Capacitor apibūdinimas CAP CER RAD 33NF 100V C0G 10%