C327C824M1R5TA
KEMETKEMET
C327C824M1R5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C327C824M1R5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 820NF 100V X7R 20%
Duomenų lapai: C327C824M1R5TA.pdf
  • Pranešimas
C327C824M1R5TA specifikacijos
Dalies numeris C327C824M1R5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 820NF 100V X7R 20% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 188696 pcs Duomenų lapas C327C824M1R5TA.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas C327C824M1R5TA
Išplėstas aprašymas Ceramic Capacitor apibūdinimas CAP CER RAD 820NF 100V X7R 20%
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C327C829B3G5TA
C327C829B3G5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 8.2PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Sandelyje: 195627 pcs
parsisiųsti: C327C829B3G5TA.pdf
RFQ
C327C824J1R5TA
C327C824J1R5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER RAD 820NF 100V X7R 5%
Sandelyje: 121826 pcs
parsisiųsti: C327C824J1R5TA.pdf
RFQ
C327C824M1R5TA7301
C327C824M1R5TA7301
apibūdinimas: CAP CER 0.82UF 100V X7R RADIAL