C327C184MAR5TA7301
KEMETKEMET
C327C184MAR5TA7301 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C327C184MAR5TA7301
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.18UF 250V X7R RADIAL
Duomenų lapai: C327C184MAR5TA7301.pdf
  • Pranešimas
C327C184MAR5TA7301 specifikacijos
Dalies numeris C327C184MAR5TA7301 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.18UF 250V X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 424845 pcs Duomenų lapas C327C184MAR5TA7301.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 250V
Tolerancija 0.18µF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.200" (5.08mm) Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Serija Goldmax, 300 Srauto srovė - žemas dažnis High Voltage
Reitingai - Polarizacija Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Gamintojo kodas C327C184MAR5TA7301 Švino stilius -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.320" (8.13mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis Formed Leads - Kinked Išplėstas aprašymas 0.18µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R Radial
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% apibūdinimas CAP CER 0.18UF 250V X7R RADIAL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C327C184MAR5TA
C327C184MAR5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER RAD 180NF 250V X7R 20%