C325C471J3G5TA7301
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C325C471J3G5TA7301
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 470PF 25V C0G RADIAL
Duomenų lapai: C325C471J3G5TA7301.pdf
  • Pranešimas
C325C471J3G5TA7301 specifikacijos
Dalies numeris C325C471J3G5TA7301 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 470PF 25V C0G RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 680193 pcs Duomenų lapas C325C471J3G5TA7301.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 25V
Tolerancija 470pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.200" (5.08mm) Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Serija Goldmax, 300 Srauto srovė - žemas dažnis Bypass, Decoupling
Reitingai - Polarizacija Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Gamintojo kodas C325C471J3G5TA7301 Švino stilius -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.300" (7.62mm) funkcijos Low ESL
Gedimo greitis Formed Leads - Kinked Išplėstas aprašymas 470pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas CAP CER 470PF 25V C0G RADIAL