C324C162GAG5TA7301
KEMETKEMET
C324C162GAG5TA7301 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C324C162GAG5TA7301
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1600PF 250V C0G RADIAL
Duomenų lapai: C324C162GAG5TA7301.pdf
  • Pranešimas
C324C162GAG5TA7301 specifikacijos
Dalies numeris C324C162GAG5TA7301 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1600PF 250V C0G RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 117013 pcs Duomenų lapas C324C162GAG5TA7301.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 250V
Tolerancija 1600pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.100" (2.54mm) Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Serija Goldmax, 300 Srauto srovė - žemas dažnis Bypass, Decoupling
Reitingai - Polarizacija Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Gamintojo kodas C324C162GAG5TA7301 Švino stilius -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.230" (5.84mm) funkcijos Low ESL
Gedimo greitis Formed Leads - Kinked Išplėstas aprašymas 1600pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2% apibūdinimas CAP CER 1600PF 250V C0G RADIAL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C324C162JAG5TA7301
C324C162JAG5TA7301
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD
Sandelyje: 380591 pcs
parsisiųsti: C324C162JAG5TA7301.pdf
RFQ
C324C162K3G5TA
C324C162K3G5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER RAD 1.6NF 25V C0G 10%
Sandelyje: 507320 pcs
parsisiųsti: C324C162K3G5TA.pdf
RFQ
C324C162GAG5TA
C324C162GAG5TA