C318C471K3G5TA7301
KEMETKEMET
C318C471K3G5TA7301 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C318C471K3G5TA7301
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 470PF 25V C0G RADIAL
Duomenų lapai: C318C471K3G5TA7301.pdf
  • Pranešimas
C318C471K3G5TA7301 specifikacijos
Dalies numeris C318C471K3G5TA7301 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 470PF 25V C0G RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 679087 pcs Duomenų lapas C318C471K3G5TA7301.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 25V
Tolerancija 470pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.200" (5.08mm) Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Serija Goldmax, 300 Srauto srovė - žemas dažnis Bypass, Decoupling
Reitingai - Polarizacija Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Gamintojo kodas C318C471K3G5TA7301 Švino stilius -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.235" (5.97mm) funkcijos Low ESL
Gedimo greitis Formed Leads - Kinked Išplėstas aprašymas 470pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 470PF 25V C0G RADIAL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C318C471J3G5TA
C318C471J3G5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 470PF 25V C0G RADIAL
Sandelyje: 443324 pcs
parsisiųsti: C318C471J3G5TA.pdf
RFQ
C318C471K3G5TA
C318C471K3G5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 470PF 25V C0G/NP0 RADIAL