C318C391JAG5TA
KEMETKEMET
C318C391JAG5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C318C391JAG5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 390PF 250V C0G RADIAL
Duomenų lapai: C318C391JAG5TA.pdf
  • Pranešimas
C318C391JAG5TA specifikacijos
Dalies numeris C318C391JAG5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 390PF 250V C0G RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 421402 pcs Duomenų lapas C318C391JAG5TA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 250V
Tolerancija 390pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.200" (5.08mm) Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Serija Goldmax, 300 Srauto srovė - žemas dažnis Bypass, Decoupling
Reitingai - Polarizacija Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Gamintojo kodas C318C391JAG5TA Švino stilius -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.235" (5.97mm) funkcijos Low ESL
Gedimo greitis Formed Leads - Kinked Išplėstas aprašymas 390pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas CAP CER 390PF 250V C0G RADIAL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C318C391KAG5TA7301
C318C391KAG5TA7301
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 390PF 250V C0G/NP0 RAD
Sandelyje: 695249 pcs
parsisiųsti: C318C391KAG5TA7301.pdf
RFQ
C318C391JAG5TA7301
C318C391JAG5TA7301
Gamintojai: KEMET