C1206J473K2RAC7800
KEMETKEMET
C1206J473K2RAC7800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206J473K2RAC7800
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.047UF 200V X7R 1206
Duomenų lapai: C1206J473K2RAC7800.pdf
  • Pranešimas
C1206J473K2RAC7800 specifikacijos
Dalies numeris C1206J473K2RAC7800 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.047UF 200V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1575128 pcs Duomenų lapas C1206J473K2RAC7800.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 200V
Tolerancija 0.047µF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija FO-CAP RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis Boardflex Sensitive Reitingai -
Polarizacija 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 399-11955-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C1206J473K2RAC7800 Švino stilius 0.069" (1.75mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Open Mode, Soft Termination
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 0.047µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 0.047UF 200V X7R 1206