C1206C822J2GACAUTO
KEMETKEMET
C1206C822J2GACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C822J2GACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 8200PF 200V C0G/NP0 1206
Duomenų lapai: C1206C822J2GACAUTO.pdf
  • Pranešimas
C1206C822J2GACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C1206C822J2GACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 8200PF 200V C0G/NP0 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 666754 pcs Duomenų lapas C1206C822J2GACAUTO.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 200V
Tolerancija 8200pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis Automotive Reitingai AEC-Q200
Polarizacija 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 399-11572-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Gamintojo kodas C1206C822J2GACAUTO Švino stilius 0.039" (1.00mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 8200pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas CAP CER 8200PF 200V C0G/NP0 1206