C1206C561G5GACTU
KEMETKEMET
C1206C561G5GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C561G5GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 560PF 50V NP0 1206
Duomenų lapai: C1206C561G5GACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C561G5GACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C561G5GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 560PF 50V NP0 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 261318 pcs Duomenų lapas C1206C561G5GACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 560pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 1206 (3216 Metric) Kiti vardai C1206C561G5GAC
C1206C561G5GAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C1206C561G5GACTU Švino stilius 0.035" (0.88mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 560pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2% apibūdinimas CAP CER 560PF 50V NP0 1206