C1206C225Z4VACTU
KEMETKEMET
C1206C225Z4VACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C225Z4VACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 2.2UF 16V Y5V 1206
Duomenų lapai: C1206C225Z4VACTU.pdf
  • Pranešimas
C1206C225Z4VACTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C225Z4VACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 2.2UF 16V Y5V 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1782223 pcs Duomenų lapas C1206C225Z4VACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 16V
Tolerancija 2.2µF Storis (maks.) Y5V (F)
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 399-1260-2
C1206C225Z4VAC
C1206C225Z4VAC7800
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C1206C225Z4VACTU Švino stilius 0.039" (1.00mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 2.2µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -20%, +80% apibūdinimas CAP CER 2.2UF 16V Y5V 1206