C1206C225J8RALTU
KEMETKEMET
C1206C225J8RALTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1206C225J8RALTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 2.2UF 10V X7R 1206
Duomenų lapai: C1206C225J8RALTU.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C1206C225J8RALTU specifikacijos
Dalies numeris C1206C225J8RALTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 2.2UF 10V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 145352 pcs Duomenų lapas C1206C225J8RALTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 10V
Tolerancija 2.2µF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija L RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 1206 (3216 Metric) Kiti vardai C1206C225J8RAL
C1206C225J8RAL7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C1206C225J8RALTU Švino stilius 0.043" (1.10mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 2.2µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas CAP CER 2.2UF 10V X7R 1206