C0805C221K2GACAUTO
KEMETKEMET
C0805C221K2GACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C221K2GACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 0805
Duomenų lapai: C0805C221K2GACAUTO.pdf
  • Pranešimas
C0805C221K2GACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C0805C221K2GACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1304958 pcs Duomenų lapas C0805C221K2GACAUTO.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 200V
Tolerancija 220pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis Automotive Reitingai AEC-Q200
Polarizacija 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 399-6940-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Gamintojo kodas C0805C221K2GACAUTO Švino stilius 0.035" (0.88mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 220pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 0805