C0805C200G5GALTU
KEMETKEMET
C0805C200G5GALTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C200G5GALTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 20PF 50V NP0 0805
Duomenų lapai: C0805C200G5GALTU.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
C0805C200G5GALTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C200G5GALTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 20PF 50V NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 302819 pcs Duomenų lapas C0805C200G5GALTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 20pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija L RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) Kiti vardai C0805C200G5GAL
C0805C200G5GAL7800
C0805C200G5GAL7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C0805C200G5GALTU Švino stilius 0.035" (0.88mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 20pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2% apibūdinimas CAP CER 20PF 50V NP0 0805