C0805C103J8RACTU
KEMETKEMET
C0805C103J8RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0805C103J8RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 10V X7R 0805
Duomenų lapai: C0805C103J8RACTU.pdf
  • Pranešimas
C0805C103J8RACTU specifikacijos
Dalies numeris C0805C103J8RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10000PF 10V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 930384 pcs Duomenų lapas C0805C103J8RACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 10V
Tolerancija 10000pF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) Kiti vardai C0805C103J8RAC
C0805C103J8RAC7800
C0805C103J8RAC7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C0805C103J8RACTU Švino stilius 0.035" (0.88mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 10000pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas CAP CER 10000PF 10V X7R 0805