C0603X683K5RECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603X683K5RECAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0603 68NF 50V X7R 10%
Duomenų lapai: C0603X683K5RECAUTO.pdf
  • Pranešimas
C0603X683K5RECAUTO specifikacijos
Dalies numeris C0603X683K5RECAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0603 68NF 50V X7R 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1763527 pcs Duomenų lapas C0603X683K5RECAUTO.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 0.068µF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis Automotive, Boardflex Sensitive Reitingai AEC-Q200
Polarizacija 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas C0603X683K5RECAUTO
Švino stilius 0.034" (0.87mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 0.068µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP CER 0603 68NF 50V X7R 10%