C0603X331K5RAC7867
KEMETKEMET
C0603X331K5RAC7867 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603X331K5RAC7867
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 50V X7R 0603
Duomenų lapai: C0603X331K5RAC7867.pdf
  • Pranešimas
C0603X331K5RAC7867 specifikacijos
Dalies numeris C0603X331K5RAC7867 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 330PF 50V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1392235 pcs Duomenų lapas C0603X331K5RAC7867.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 330pF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija FT-CAP RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis Boardflex Sensitive Reitingai -
Polarizacija 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 399-13276-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C0603X331K5RAC7867 Švino stilius 0.037" (0.95mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 330PF 50V X7R 0603