C0603C562K4RACTU
KEMETKEMET
C0603C562K4RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C562K4RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 5600PF 16V X7R 0603
Duomenų lapai: C0603C562K4RACTU.pdf
  • Pranešimas
C0603C562K4RACTU specifikacijos
Dalies numeris C0603C562K4RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 5600PF 16V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1648295 pcs Duomenų lapas C0603C562K4RACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 16V
Tolerancija 5600pF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija 0603 (1608 Metric) Kiti vardai C0603C562K4RAC
C0603C562K4RAC7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C0603C562K4RACTU Švino stilius 0.034" (0.87mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 5600pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 5600PF 16V X7R 0603