C0603C222F1GEC7867
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C222F1GEC7867
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0603 2.2NF 100V C0G 1%
Duomenų lapai: C0603C222F1GEC7867.pdf
  • Pranešimas
C0603C222F1GEC7867 specifikacijos
Dalies numeris C0603C222F1GEC7867 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0603 2.2NF 100V C0G 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 514453 pcs Duomenų lapas C0603C222F1GEC7867.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 100V
Tolerancija 2200pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis Automotive, ESD Protection Reitingai AEC-Q200
Polarizacija 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas C0603C222F1GEC7867
Švino stilius 0.034" (0.87mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 2200pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas CAP CER 0603 2.2NF 100V C0G 1%